Blake Griffin basketbolu bıraktığını açıkladı!

NBA’de Los Angeles Clippers, Detroit Pistons, Brooklyn Nets ve son olarak Boston Celtics forması giyen yıldız basketbolcu Blake Griffin basketbolu bıraktığını açıkladı.

Blake Griffin’in veda açıklaması şu şekilde:

Kendimi hiçbir zaman “basketbola mektup” şeklinde bir emeklilik duyurusu yapacak biri olarak hayal etmemiştim… Ve hala da öyle biri olmayacağım. Ancak kariyerim üzerine düşündüğümde, sürekli geri döndüğüm tek duygu ve ifade etmek istediğim tek şey şükran duymaktı.

Sadece iyi olanlar için değil, her bir an için minnettarım: galibiyetler, ödüller, smaçlar ve ailemle, arkadaşlarımla, taraftarlarla, takım arkadaşlarımla ve koçlarımla geçirdiğim unutulmaz zamanlar. Kariyerime büyük katkıları olan hayatımdaki insanlar hakkında konuşmaya devam edebilirim, ancak bu kısa mektupta, koşulsuz destekleri ve rehberlikleri için ebeveynlerim Tommy ve Gail ile kardeşim Taylor’a teşekkür etmeliyim. Son olarak, aklın sadık sesi ve sakatlık zamanı danışmanım olan menajerim Sam Goldfeder’a teşekkür ederim.

Çok iyi olmayan anlar için de aynı derecede müteşekkirim: kayıplar, sakatlıklar, çok fazla ameliyat, çalışmalar, kalp kırıklıkları ve “nefret edenleri” kabul etmeden bu bir spor emeklilik mektubu olmazdı. Tüm bu deneyimler ligdeki 14 yılımı gerçekten unutulmaz kıldı ve minnettarlık duymaktan kendimi alamıyorum.

Basketbol oyunu bana bu hayatta çok şey verdi ve hiçbir şeyi değiştirmezdim. Son olarak işte zorunlu ‘bir sonraki bölümüm için heyecanlıyım’ kısmı geliyor: sadece şaka yapıyorum, bitti.

Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir