Üç Tecrübeli Analist 3 Altcoin İsmi Verdi: Yükselişe Hazırlar!

Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, bir Ethereum rakibinin ileriye dönük olarak iyi olacağını söylüyor. Bir başka popüler analist, ilk 10’daki bir altcoinin büyük bir ralli için hazırlandığını tahmin ediyor. Piyasada oldukça tanınan Michaël van de Poppe, ise düşük sermayeli bir altcoin için yükseliş bekliyor.

Altcoin Sherpa: Fantom ileriye dönük iyi bir proje!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa şimdilik yükseliş ivmesini kaybetti. Lider kripto Bitcoin 61 bin dolar etrafında dolaşırken altcoin’ler de dara alanda dalgalanıyor. Bu sıkıcı piyasayı bozacak bazı coinler olabilir. Altcoin Sherpa takma adlı analist, akıllı sözleşme platformu Fantom’un (FTM) bazı “sağlıklı fiyat hareketleri” için hazırlanıyor gibi göründüğünü söylüyor. Bu bağlamda analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

FTM: 200 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) ile etkileşime girerek kilit bir seviyede konsolide oluyor. Bir taban oluşturmak için bir süre 0,50 dolar ve 0,70 dolar arasında bir pirzola aralığı oluşmasını bekliyorum. Bu oldukça sağlıklı bir fiyat hareketi olacaktır. FTM’nin Sonic’e dönüşüyle ileriye dönük iyi bir proje olacağını düşünüyorum.

Kaynak Altcoin Sherpa

Ali Martinez: TON, %19’dan fazla yükselebilir!

Bir başka yerde kripto analisti Ali Martinez, Katman-1 Blockchain Toncoin’in (TON) yerel tokeninin mevcut değerinden %19’dan fazla yükselebileceğini söylüyor. Bu bağlamda analist, “Toncoin, yükselen üçgenden çıktıktan sonra … 9 dolara doğru yükselmeye hazırlanıyor!” diyor.

Kaynak: Ali Martinez

Michaël van de Poppe: CQT yükselmeye hazır!

Piyasada oldukça geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Michaël van de Poppe, düşük hacimli bir yapay zeka (AI) tokeninin yükselişe geçmeye hazır olduğunu söylüyor. Bu bağlamda Michaël van de Poppe, piyasa değerine göre 346. en büyük kripto olan Covalent’in (CQT) yükselmeye hazır olduğunu belirtiyor. Bu doğrultuda analist, “CQT şu anda Kasım 2023 seviyelerine geri döndü. Şubat ayındaki zirveden bu yana sert bir düzeltme. Son yeni güncellemelerinden bu yana Covalent’in fiyatının önemli ölçüde yükseldiğini görmeyi bekliyoruz.” diyor.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu arada, CQT yazı sırasında günlük bazda %0,54 artışla 0,1577 dolardan işlem görüyordu. Altcoin haftalık grafiğinde ise yaklaşık %2 artış kaydetti. Bununla birlikte, token aylık grafiğinde %35’in üzerinde kayda değer bir düşüş gördü.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir